Joy of Life 5108 SE
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
5108B:Wireless/Bluetooth/USB Type C 5108S:USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe









Joy of Life 5108 SE
Joy of Life 5108 SE
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
5108B:Wireless/Bluetooth/USB Type C 5108S:USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Connect wählen
Switch wählen
Ab $36.99
Original: $105.69
-65%Joy of Life 5108 SE—
$105.69
$36.99Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
5108B:Wireless/Bluetooth/USB Type C 5108S:USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |























