Midnight 3096

Keyboard
| Switch | Cherry MX Red/Cherry MX Brown/Cherry MX Blue |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3096 |
| Dimensions | 382*134*40mm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |

Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe







Midnight 3096
Midnight 3096

Keyboard
| Switch | Cherry MX Red/Cherry MX Brown/Cherry MX Blue |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3096 |
| Dimensions | 382*134*40mm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |

Switch wählen
Ab $41.10
Original: $117.44
-65%Midnight 3096—
$117.44
$41.10Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description

Keyboard
| Switch | Cherry MX Red/Cherry MX Brown/Cherry MX Blue |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3096 |
| Dimensions | 382*134*40mm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |
























