MOD 007B PC Tokyo R2
| Keyboard | |
| Switch | Ice Cream Pink/Purple |
| Interface | Bluetooth/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3600mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007B PC |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-sub |
| Side-Printed | N/A |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe








MOD 007B PC Tokyo R2
MOD 007B PC Tokyo R2
| Keyboard | |
| Switch | Ice Cream Pink/Purple |
| Interface | Bluetooth/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3600mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007B PC |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-sub |
| Side-Printed | N/A |
Switch wählen
Ab $45.21
Original: $129.18
-65%MOD 007B PC Tokyo R2—
$129.18
$45.21Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
| Keyboard | |
| Switch | Ice Cream Pink/Purple |
| Interface | Bluetooth/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3600mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007B PC |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-sub |
| Side-Printed | N/A |























