MonsGeek MG75S HE Shine-through
Keyboard
| Switch | Kaih Sakura Pink Magnetic |
| Interface | USB Type C |
| Macro | MonsGeek Cloud Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | MG75S |
| Dimensions | 33.3*14.35*4.2cm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe




MonsGeek MG75S HE Shine-through
MonsGeek MG75S HE Shine-through
Keyboard
| Switch | Kaih Sakura Pink Magnetic |
| Interface | USB Type C |
| Macro | MonsGeek Cloud Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | MG75S |
| Dimensions | 33.3*14.35*4.2cm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |
$41.10
Original: $117.44
-65%MonsGeek MG75S HE Shine-through—
$117.44
$41.10Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Keyboard
| Switch | Kaih Sakura Pink Magnetic |
| Interface | USB Type C |
| Macro | MonsGeek Cloud Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | MG75S |
| Dimensions | 33.3*14.35*4.2cm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |







