Saint Seiya 3108v2

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |


Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe









Saint Seiya 3108v2
Saint Seiya 3108v2

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |


Switch wählen
Ab $36.99
Original: $105.69
-65%Saint Seiya 3108v2—
$105.69
$36.99Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |

























