Team Blue Rain 5108B Plus
Akko x The King’s Avatar Limited Edition.
Cherry Profile PBT Dye-Sub Keycaps;
Programmable RGB backlight;
Tri-mode connection(2.4G, Bluetooth, Wired Type-C);
Akko V3 Piano Pro Switch (Linear).
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface | Wireless/Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
| Model | 5108B Plus |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | MOA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe











Team Blue Rain 5108B Plus
Team Blue Rain 5108B Plus
Akko x The King’s Avatar Limited Edition.
Cherry Profile PBT Dye-Sub Keycaps;
Programmable RGB backlight;
Tri-mode connection(2.4G, Bluetooth, Wired Type-C);
Akko V3 Piano Pro Switch (Linear).
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface | Wireless/Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
| Model | 5108B Plus |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | MOA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Original: $123.31
-65%$123.31
$43.16Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Akko x The King’s Avatar Limited Edition.
Cherry Profile PBT Dye-Sub Keycaps;
Programmable RGB backlight;
Tri-mode connection(2.4G, Bluetooth, Wired Type-C);
Akko V3 Piano Pro Switch (Linear).
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface | Wireless/Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
| Model | 5108B Plus |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | MOA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |























